Головна » Статті » Мої статті

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ 2012 ПЕРШЕ КОЛО

Домашні матчі ФК Балашівка о 14:00, всі інші о 12:00

 
1- тур 20.05.12р
Яринівка 0-6 Соснове 
Друхів 3-4 Моквин 
Зірне 4-0 Кам’янка 
Мирне -/+ В. Поле 
Балашівка 0-3 Городище 
Білка 2-0 Малинськ 
Орлівка 2-2 Бронне 
Тишиця 2-0 Поляни 
 
2- тур 27.05.12р
Соснове 5-1 Друхів
Зірне 1-2 Яринівка
Моквин 1-2 Мирне
Кам’янка 0-3 Балашівка
В. Поле 1-0 Білка
Городище 3-0 Орлівка
Малинськ 0-1 Тишиця
Поляни 0-3 Бронне
 
3 – тур 03.06.2012р.
Соснове 10-3Зірне 
Мирне 5-0Друхів 
Балашівка 2-1Яринівка
Білка 0-1Моквин 
Орлівка 1-3Камянка 
Тишиця 0-1В.Поле 
Поляни 2-5Городище 
Бронне 1-0Малинськ

4- тур 10.06.2012р.
Мирне 1-2 Соснове 
Зірне 3-2 Балашівка 
Друхів 0-3 Білка 
Яринівка 3-0 Орлівка 
Моквин 0-0 Тишиця 
Кам’янка 3-0 Поляни 
В. Поле 2-1 Бронне 
Малинськ 0-5 Городище

5 - тур 17.06.12
Соснове 4-1 Балашівка
Білка 5-1 Мирне
Орлівка 1-5 Зірне
Тишиця 2-1 Друхів
Поляни 2-5 Яринівка
Бронне 5-1 Моквин
Малинськ 1-1 Кам’янка
Городище 3-2 В. Поле
 
6 - тур 24.06.12 
                            Білка 0-2 Соснове
Балашівка 7-1 Орлівка
Мирне 2-0 Тишиця
Зірне 5-0 Поляни
Друхів 0-2 Бронне
Яринівка 4-0 Малинськ
Моквин 0-5 Городище
В. Поле 1-1 Кам’янка

 
7- тур  01.07.12
Орлівка 1-9 Соснове
Тишиця 3-1 Білка 
Поляни 1-5 Балашівка 
Бронне 3-1 Мирне 
Малинськ 1-3 Зірне 
Друхів 1-3 Городище 
В. Поле 4-0 Яринівка 
Кам’янка 3-2 Моквин
 
8 - тур 08.07.12
Соснове 6-2 Тишиця
Орлівка 2-1 Поляни
Білка 0-1 Бронне
Балашівка 4-2 Малинськ
Городище 3-1 Мирне
Зірне 2-3 В.Поле
Друхів 2-0 Камянка
Моквин 2-2 Яринівка
 
9 - тур 15.07.12
Поляни 0-4 Соснове
Бронне 0-2 Тишиця 
Малинськ 2-1 Орлівка 
Білка 2-3 Городище 
В.Поле 1-3 Балашівка 
Кам’янка 5-4 Мирне 
Зірне 4-0 Моквин 
Яринівка 0-2 Друхів
 
10 - тур 22.15.12
Соснове 6-0 Бронне
Малинськ 5-2 Поляни
Городище 3-1 Тишиця
Орлівка 2-2 В.Поле
Білка 2-3 Кам’янка
Балашівка 5-1 Моквин
Мирне 6-1 Яринівка
Друхів 3-3 Зірне
 
11- тур29.07.12
Соснове 2-3 Малинськ
Бронне -/+ Городище
В. Поле +/- Поляни
Камянка 3-1 Тишиця
Моквин 2-1 Орлівка
Яринівка 2-3 Білка
Балашівка 2-1 Друхів
Зірне 1–4 Мирне
 
12 - тур 05.08.12
Городище 3-1 Соснове
Малинськ 0–1 В. Поле
Бронне 1-3 Кам’янка
Поляни 2-4 Моквин
Тишиця 3-1 Яринівка
Друхів 3-0 Орлівка
Білка 0-4 Зірне
Мирне 1-1 Балашівка
 
13 - тур 12.08.12
В. Поле 2–2 Соснове
Кам’янка 1-2 Городище
Моквин 2-1 Малинськ
Яринівка 4-5 Бронне
Поляни 2-3 Друхів
Зірне 0-3 Тишиця
Орлівка 1-3 Мирне
Балашівка 5–0 Білка
 
14 - тур 19.08.12
Соснове 7-0 Камянка
Моквин 1–1 В.Поле
Городище 3-1 Яринівка
Друхів 0-2 Малинськ
Бронне 0-3 Зірне
Мирне 8-1 Поляни
Тишиця 0-1 Балашівка
Білка 2–3 Орлівка
 
15 - тур 26.08.12
Моквин 0-3 Соснове
Яринівка 2-2 Кам’янка
В-Поле 2-0 Друхів
Зірне 1-2 Городище
Малинськ -/+ Мирне
Балашівка 2-0 Бронне
Поляни 3-2 Білка
Орлівка 0-4 Тишиця
 
 
 
 
Категорія: Мої статті | Додав: Henry1412 (23.04.2012)
Переглядів: 11913 | Коментарі: 466 | Рейтинг: 2.7/51
Всього коментарів: 4591 2 3 ... 45 46 »
459  
Пишіть рахунки.Сьогодні проставимо таблицю!!!

458  
Моквин - Друхів 1:3

457  
соснове-яринівка вчора зіграли 3-3

456  
Я так розумію, шо з Хрона нічого не візьмеш, крім органічних добрив.

455  
Кто будет платить неустойку?

454  
Хрон не пізди ,ти як завжди засца!!!

453  
Ребята! Я вибачаюсь, що не прийшов бо я дивився жеребкування ліги європи. Я пізди вам пізніше дам.
Отож МЕТАЛІСТ, БАЕР ЛЕВЕРКУЗЕН, РУСЕНБОРГ, РАПІД ВІДЕНЬ
ДНІПРО, ПСВ, НАПОЛІ, АІК

452  
Хрон в своєму репертуарі "засцав" і не з'явився на місце поєдинку.

451  
Куме!!! Якщо явиться Хрін, маякнете мені, що би я дарма не ганявся туди сюди через того чмошніка

450  
Мабуть ХРОН злякався і сєбався

1-10 11-20 21-30 ... 441-450 451-451
Ім`я *:
Email *:
Код *: