Головна » 2011 » Травень » 6 » перше коло
20:58
перше коло
      
 


                    
                      1 тур - 08.05.2011
             Тишиця      1-1    Бронне

             Яринівка     1-2    Кристал
             Балашівка    0-1    Камянка
             Городище    4-3    Білка
             В. Поле     5-2    Друхова
             Моквин      3-0    Соснове
             Малинськ    3-0    Зірне
 
                   2 тур - 15.05.2011
             Моквин      1-1    Балашівка
             Кам'янка     3-1    Малинськ
             Зірне         2-2    Тишиця
             Бронне       4-5    Городище
             В.Поле      2-5    Білка 
             Яринівка     1-2     Друхів
             Кристал      5-0    Соснове
 
                  3 тур -22.05.2011 
             Малинськ    1-3    Балашівка 
             Тишиця      2-1    Кам'янка 
             Городище    2-1    Зірне 
             В.Поле      1-2    Бронне 
             Яринівка     1-2    Білка 
             Соснове      0-5    Друхів 
             Моквин      1-2    Кристал 
 
                   4 тур -29.05.2011
             Моквин      +/-    Малинськ 
             Балашівка   3-1    Тишиця 
             Кам'янка    1-2     Городище
             Зірне         1-1    В.Поле 
             Бронне       0-1    Яринівка 
             Білка         3-1    Соснівка 
             Кристал      5-1    Друхів 
 
                   5тур - 05.06.2011
             Тишиця      4-0    Малинськ 
             Городище    3-0    Балашівка 
             В.Поле       +/-    Кам'янка 
             Яринівка      0-1    Зірне 
             Соснове      3-2    Бронне 
             Кристал      3-0    Білка 
             Моквин       4-6    Друхів 
 
                    6 тур - 12.06.2011
             Моквин       1-1    Тишиця 
             Малинськ    1-5     Городище 
             Балашівка    1-1     В.Поле 
             Кам'янка     2-2     Яринівка 
             Зірне          0-3    Соснове 
             Бронне        1-3    Кристал 
             Білка          1-6    Друхів 
 
                    7тур -19.06.2011 
             Городище   перенесений  Тишиця 
             В.Поле       0-3    Малинськ 
             Яринівка      0-1    Балашівка 
             Соснівка       6-1   Кам'янка 
             Кристал       2-0   Зірне 
             Бронне        1-1   Друхів 
             Моквин        5-3   Білка 
 

8 тур -26.06.2011
                                  Моквин     0-2    Городище
              Тишиця    3-2    В.Поле

              Малинськ  5-1    Яринівка

              Балашівка  0-1  Соснове

              Кам'янка   0-4    Кристал

              Зірне        5-5    Друхів

              Бронне      0-2    Білка

 
9 тyp -03.07.2011
              В.Поле    2-9    Городище                           Яринівка   1-2    Тишиця  
              Соснове    3-0    Малинськ
              Кристал    2-2    Балашівка
             Кам'янка   2-2    Друхів
              Білка       5-1    Зірне
              Моквин     2-2    Бронне 
 
10 тур -10.07.2011
              Моквин     3-1     В.Поле 
              Городище  6-0     Яринівка 
              Тишиця    0-0     Соснове   
              Малинськ  -/+     Кристал 
              Балашівка  2-2     Друхів 
              Кам'янка    3-2    Білка 
              Зірне         1-1    Бронне 
 
                                                              12.07.2011
              Городище    1-0    Тишиця
11 тур - 17.07.2011
               Яринівка    4-0    В.Поле 
               Соснове     3-1    Городище 
               Кристал     1-0    Тишиця 
               Малинськ   0-2    Друхів 
               Білка        2-0    Балашівка 
               Бронне      2-1    Кам'янка 
               Моквин      2-1    Зірне
 
12тур -24.07.2011
               Моквин     1-2   Яринівка  
               В.Поле     2-6   Соснове 
               Городище   4-0   Кристал 
               Тишиця     3-0   Друхів 
               Малинськ   3-3   Білка 
               Балашівка   0-0   Бронне 
               Кам'янка    4-2  Зірне

                 13 тур - 31.07.2011
               Соснове   8-1   Яринівка 
               Кристал   3-0   В.Поле 
               Городище 1-0   Друхів 
               Білка       3-1  Тишиця  
               Бронне     0-2  Малинськ 
               Зірне       2-3   Балашівка 
               Моквин     6-1  Кам'янка  
Переглядів: 8143 | Додав: Henry1412 | Рейтинг: 3.8/26
Всього коментарів: 4751 2 3 ... 47 48 »
475  
ПИШІТЬ КОМЕНТАРІ В РОЗДІЛІ ДРУГЕ КОЛО, КОМЕНТАРІ ДО ДРУГОГО КОЛА

474  
ну от і я про це головне рівень чемпіонату і інтрига в ньом!

473  
Я рахую, що чемпіонат району це щось подібне чемпіонату України, тобото можуть грати і легіонери. Це ж не національна збірна чи збірна району. Хто не дає Городищу брати з інших районів чи областей. Мені кажеться якби могли б то хай би брали і іноземців, чемпіонат району стававби більш вищого рівня.

472  
<Alex>

Правильне рішення тільк одно потрібно піднімати якісь футболо в чемпіонаті і створювати конкуреньцію лідерам ,ці лігіонери і піднімають якісь чімпіоната і створюють таку собі інтригу в іграх згоден??

471  
3 дні пройшло і не одного коментарію, такого небуло ще в цьому чемпіонаті.
Допустім в мене небуло на рахунку бабла, а в осальних 100 чоловік як не меньше, що трапилось?
Чи може всі ждуть що завтра буде на зборах у Березному (чи на з'їзді).
Карточки наскільки я знаю вже почали давать на руки щоб заповнювали, раз так хотіли,а далі що?
Про матчі, жодного коментару.
Тільки в про Городище з Друховою між собою балакали, і то зі смішками що там було, цирк на дроті і годі, а так тишина.
ЩЕНО ПЕРШЕ КОЛО СКІНЧИЛОСЬ, ДРУГЕ ЩЕ НЕ ПОЧАЛОСЬ, ЧИ ТРЕБА ВАС ПІДБАДЬОРУВАТИ?
Місяць назад я невспівав даже прогноз написать,а заре що?
Погано що легіонерів хочуть виключити з чемпіонату, але яких?
Тих що неде неграють, а хочуть виступать хоч за кого небудь,
чи тих що грають за обласну перш, а потім за районну, аби бабло платили хочуть грать, то яке рішення правильне, хто скаже?

470  
ДА ІГРА З городищем НЕ ВДАЛАСЯ , НЕЧО І НАШІ СУДДІ БУДУТЬ!

469  
Не саме приятне завершення чемпіоната...

468  
перше коло завершилось/,були хороші ігри

467  
Погодка не вражає...зато єслі будем грать-гра вразить точно.

466  
Соснове 6-1 Яринівка,
Кристал 5-0 В.поле,
Білка 3-3 Тишиця,
Бронне 2-1 Малинськ,
Зірне 1-1 Балашівка,
Моквин 2-1 Кам'янка,
ГОРОДИЩЕ 1-2 ДРУХІВ, - ставлю на своїх, а завтра все покаже гра. Є сенс виграть у лідера коли всі ставки на них!
На рахунок легіонерів скажу так:
за чемпіонство боролися б лише 2-3 команди одсили, а остальні грали б не з такой охотою як заре з легіонерами, коли 3 очки можуть кардинально змінити положення команди, ніхто нехоче бути останнім і за лідерами не відставать.
І в общому хочу сказать що НАЙБІЛЬШЕ НЕХОЧУТЬ БАЧИТИ ЛЕГІОНЕРІВ ТІ ЩО ЙДУТЬ ВВЕРХУ ТАБЛИЦІ, В ОСНОВНОМУ!
А БІЛКА ЦЕ САМІ ПЕРШІ, БО САМЕ БІЛЬШЕ ПРОТЕСТУЮТЬ.

1-10 11-20 21-30 ... 461-470 471-471
Ім`я *:
Email *:
Код *: