Головна » Статті » Мої статті

ЧЕМПІОНАТ 2012 ДРУГЕ КОЛО





18 тур 16.09.12
Зірне 2-1 Соснове
Друхів 2-3 Мирне
Яринівка 2-4 Балашівка
Моквин 1-1 Білка
Кам'янка 3-4 Орлівка
В. Поле 1-2 Тишиця
Городище 6-0 Поляни
Малинськ 2-1 Бронне

19 тур 23.09.12
Соснове -/+ Мирне
Балашівка 4-1 Зірне
Білка 1-1 Друхів
Орлівка 2-1 Яринівка
Тишиця 5-1 Моквин
Поляни 2-2 Кам'янка
Бронне 1-1 В. Поле
Городище 6-1 Малинськ

20 тур 30.09.12
Балашівка 1-0 Соснове
Мирне 6-2 Білка
Зірне 2-2 Орлівка
Друхів 1-5 Тишиця
Яринівка 3-3 Поляни
Моквин 5-3 Бронне
Кам'янка 2-1 Малинськ
В. Поле 2-3 Городище

21 тур 07.10.12р.
Соснове 1-2 Білка
Орлівка 1-2 Балашівка
Тишиця 1-4 Мирне
Поляни 1-1 Зірне
Бронне 2-0 Друхів
Малинськ 2-3 Яринівка
Городище 5-0 Моквин
Кам'янка 1-0  В. Поле
22 тур 14.10.12
Соснове 1-1 Орлівка
Білка 1-1 Тишиця
Балашівка 6-0 Поляни
Мирне 3-0 Бронне
Зірне 2-2 Малинськ
Городище 5-3 Друхів
Яринівка 2-0 В. Поле
Моквин 0-0 Кам'янка
23 тур 21.10.12
Тишиця +/- Соснове
Поляни 2-1 Орлівка
Бронне 3-1 Білка
Малинськ 0-2 Балашівка
Мирне 4-2 Городище
В. Поле 4-1 Зірне
Кам'янка 3-1 Друхів
Яринівка 2-2 Моквин

24 тур 28.10.12
Соснове
-/+ Поляни
Тишиця
+/- Бронне
Орлівка
4-2 Малинськ
Городище
4-1 Білка
Балашівка
2-0 В. Поле
Мирне
+/- Кам'янка
Моквин
1-0 Зірне
Друхів
0-0 Яринівка
25 тур 04.11.12
Бронне
+/- Соснове
Поляни
5-2 Малинськ
Тишиця
0-1 Городище
В. Поле
2-1 Орлівка
Кам'янка 2-0 Білка
Моквин
1-1 Балашівка
Яринівка 0-1 Мирне
Зірне  3-4 Друхів

26 тур 11.11.12
Малинськ +/- Соснове
Городище 1-0 Бронне
Поляни -/+ В. Поле
Тишиця 2-0 Кам'янка
Орлівка 2-3 Моквин
Білка 2-2 Яринівка
Друхів
0-4 Балашівка
Мирне 4-2 Зірне

27 тур 18.11.12
Соснове -/+ Городище
В. Поле +/- Малинськ
Кам'янка 4-2 Бронне
Моквин 1-0 Поляни
Яринівка 1-1 Тишиця
Орлівка 2-1 Друхів
Зірне 1-1 Білка
Балашівка 2-0 Мирне

28 тур 25.11.12
Соснове -/+ В. Поле
Городище 4-2 Кам'янка
Малинськ 3-2 Моквин
Бронне 1-3 Яринівка
Друхів 2-3 Поляни
Тишиця 4-0 Зірне
Мирне 5-2 Орлівка
Білка
1-3 Балашівка
29 тур 02.12.12
Кам'янка +/- Соснове
В. Поле 2-2 Моквин
Яринівка 5-2 Городище
Малинськ 4-3 Друхів
Зірне 1-0 Бронне 
Поляни 1-4 Мирне
Балашівка
1-1 Тишиця
Орлівка 3-6 Білка

30 тур 09.12.12
Соснове -/+ Моквин
Кам'янка 3-6 Яринівка
Друхів +/- В. Поле
Городище 5-2 Зірне
Мирне +/- Малинськ
Бронне
+/- Балашівка
Білка 5-2 Поляни
Тишиця 7-0 Орлівка


                        
Категорія: Мої статті | Додав: Henry1412 (23.04.2012)
Переглядів: 6957 | Коментарі: 113 | Рейтинг: 4.7/13
Всього коментарів: 1111 2 3 ... 10 11 »
111  
Друхів - В. Поле +/-

110  
Городище-Зірне 5-2
Білка-Поляни 5-2
Бронне-Балашівка +/-

109  
А які результати в остальних матчах???

108  
Тишиця - Орлівка 7-0

107  
льолік всім насрать на тебе і Городище!!!Коли вам було так похуй то чого ви так старались забить гол,а забили тільки хуй!!!І ще одне барани баранів не їдять!!!Вітаю з першим місцем)

106  
Кам"янка-Яринівка 3:6

105  
На мою думку 30 тур можна і не проводити!!! Всі знають трійку лідерів і вже ніяка ігра не вплине на місце в турнірну таблицю!!! Тому з такою погоду краще поберегти ЗДОРОВ'Я!!!

104  
Значить хоча б одне порадує, ХРОНа не буде на змаганнях з міні-футболу, справочку із Сарного не отримає

103  
Треба паспорт, індефікаційний код, довідка про доходи за останні півроку, два поручителі, а також справка із Сарного що ти вмєняємий.

102  
Хто знає, які документи треба щоб заявитись на футзал і до якого числа це потрібно зробити???

1-10 11-20 21-30 ... 91-100 101-109
Ім`я *:
Email *:
Код *: